Форум Запорожья

ZаБор - городской портал Запорожья
Текущее время: 04 июл 2020, 09:21

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:22 
Не в сети
ГигаПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:45
Сообщения: 104
Итак, для тех кого интересует перерегистрация автомобиля в МРЭО с 3-го декабря, т.е. с момента вступления изменений в закон об обязательном пенсионном страховании.

Все кто купил машин до 3.12.12 и ждал, что не нужно будет платить 3% в ПФ, круто обломались.
Блин, пишут в законах одно, а на деле другое.
Принимают изменения к закону, а накануне вступления изменений в силу, пишут разъяснения к этим изменениям, мол вы, ребята не так нас поняли, мы имели в виду совсем другое.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:25 
Не в сети
Блуждающий разведчик
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 дек 2009, 15:07
Сообщения: 7836
Откуда: Калифорния 91607
А конкретизация хде?

_________________
..Весенний дождик поливал гастроном...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:34 
Не в сети
ГигаПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:45
Сообщения: 104
Ось конкретика. Закон України №5413 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів"



Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:

1. У статті 173:

1) абзац другий пункту 173.1 замінити трьома абзацами такого змісту:

"Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта, визначеної згідно із законом.

Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).

Середньоринкова вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів визначається щокварталу центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (для кожної марки, моделі таких транспортних засобів з урахуванням року випуску та пробігу, на підставі аналізу фактичних цін продажу відповідних транспортних засобів), і оприлюднюється на офіційному веб-сайті цього органу в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом";

2) пункт 173.2 викласти в такій редакції:

"173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу";

3) абзац другий пункту 173.4 замінити чотирма абзацами такого змісту:

"нотаріус посвідчує відповідний договір купівлі-продажу (міни) об’єктів рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) за наявності документа про оцінку майна та документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи із ціни, зазначеної в договорі;

при продажу (обміні) легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів відповідні договори посвідчуються нотаріусом за наявності документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи із зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості таких транспортних засобів;

якщо при продажу (обміні) легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів проводиться їх оцінка відповідно до закону, нотаріус посвідчує відповідні договори за наявності документа про сплату до бюджету продавцем (сторонами договору міни) податку, обчисленого виходячи з такої оціночної вартості таких транспортних засобів, та документа про оцінку транспортних засобів.

Нотаріус щокварталу подає до органу державної податкової служби за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про посвідчені договори купівлі-продажу (міни), про вартість кожного договору та про суму сплаченого податку у порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку".

У зв’язку з цим абзаци третій - п’ятий вважати відповідно абзацами шостим - восьмим.

2. Статтю 174 доповнити пунктом 174.7 такого змісту:

"174.7. Вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів, отриманих у спадщину чи дарунок, які підлягають оподаткуванню згідно з цією статтею, визначається у порядку, встановленому абзацом третім пункту 173.1 статті 173 цього Кодексу".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування, крім розділу I, який набирає чинності з 1 січня 2013 року.

2. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) у Законі України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 37, ст. 237 із наступними змінами):

у пункті 7 частини першої статті 1 слова "що підлягають державній реєстрації (перереєстрації)" замінити словами "що підлягають першій державній реєстрації в Україні";

пункт 8 статті 4 викласти в такій редакції:

"8) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, залежно від вартості об’єкта, визначеного пунктом 6 статті 2 цього Закону:

3 відсотки - якщо об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

4 відсотки - якщо об’єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

5 відсотків - якщо об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року";

2) підпункт "г" пункту 3 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 "Про державне мито" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 13, ст. 113 із наступними змінами) викласти в такій редакції:

"г) за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів:



дітям, одному з подружжя, батькам


1 неоподатковуваний мінімум доходів громадян

іншим особам


5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

розробити нормативно-правові акти, передбачені цим Законом, та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Президент України


В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
2 жовтня 2012 року
№ 5413-VI



А если коротко, то "С 3 декабря 2012 года был отменен 3% пенсионный сбор при повторной перерегистрации (постановки на учет) автомобиля (согласно Закона Украины ("О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно совершенствования налогообложения при отчуждении транспортных средств" № 5413-17 от 02.10.2012г.))."

Однако, если право собственности наступило ранее указанной даты (3.12.12), а приехал ты регистрировать авто сегодня, то МРЭОшники решили не регистрировать авто если 3% не уплачено!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:41 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 17:43
Сообщения: 1662
ну вы как дети, ей-богу. То же самое было и с транспортным налогом, и с льготами по нему. Если ТО проходили при уже отмененном налоге (или при уже вступившей в силу льготе), то взимали по-старому, на то время, за кокай проходилось это самое ТО!
Мусора-то выступают твоими налоговыми агентами! А в налоговой разъясняют, что мусора не правы! Но пока вы будете вести полемику между ними (естесвтенно в письменном виде), все сроки пройдут!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:49 
Не в сети
ГигаПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 11:45
Сообщения: 104
Так то оно так!

Только вот этот момент про право собственности: "Однако, если право собственности наступило ранее указанной даты (3.12.12), а приехал ты регистрировать авто сегодня, то МРЭОшники решили не регистрировать авто если 3% не уплачено!" никто не хочет пояснять.
Мол купил до вступления изменений - плати, а то что этого нет ни в законе ни в изменениях к нему, все нас*ать, плати и всё!
В законе четко написано про регистрацию, но не про право собственности. Вот я о чем.

Как можно таким законам доверять?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Регистрация по НОВОМУ или доверяем ли мы нашим законам?
СообщениеДобавлено: 05 дек 2012, 12:32 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 31 окт 2011, 10:21
Сообщения: 1320
Такая же тема сейчас идет и с литовскими машинами, которые были ввезены для работы. Всячески пытаются обломать людей...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: banderas, Bing [Bot], Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия